נגר מטבחים

נגר מטבחים ישמחו לעזור בעיצוב ובנייה לכל צורך ומטרה. הנגרייה בונה מטבחים, ארונות מטבח, מיטות, שולחנות, ארונות בגדים, דלפקים וכו'... נגר מטבחים מתמחים בתכנון ועבודות נגרות מכל הסוגים, הנגרייה מציעה ייעוץ ויחס אישי לכל לקוח ולקוח.

הלקוח יכול להתרשם מעבודות קודמות של נגר מטבחים ולעיין בגלריה\תיק העבודות של הנגרייה. כמו כן, תיקבע פגישה ראשונית לתיאום ציפיות והתרשמות ראשונית. נגר מטבחים מעניקים ללקוח שירות חם ומבטיחים כי בתום העבודה תתקבל התוצאה המושלמת בעיניי הלקוח. נגר מטבחים יעצבו את מטבח חלומותיכם לפי האווירה והעיצוב המתאים לבית – ייחודי ומלא חיים. החומרים בהם משתמשים בנגר מטבחים הינם: עץ, עץ מלא, פורמייקה ועוד. נגר מטבחים מציעים שלל צבעים שיוסיפו חיים לאזור המשופץ; צבעים עזים המעניקים נוכחות או צבעים בהירים ועדינים – הכל תלוי בטעמו האישי של הצרכן.

נגר מטבחים ישמחו להפוך פינה בנאלית ומבוזבזת בביתכם למקום מרהיב ומלא קסם. הזמנה של רהיט לנוי או לשימוש\אחסון מפיגה חיים בבית ומוסיפה לפינה יופי וייחודיות. בחירת העיצוב נתונה לשיקוליו וטעמו של הלקוח – בין אם יעדיף לבחור בעיצוב סטנדרטי קלאסי או מודרני ונועז.

 


נבנה ע"י חברת תכלס
קידום אתרים בניית אתרים