נגרייה

כל אדם המעוניין להחליף מטבח, ארונות, שיש או כל סוג של רהיט בבית ייפנה לנגרייה לקבלת ייעוץ והתאמה אישית. נגרייה מקצועית הינה קשובה ומסורה לרצונו של הצרכן, כמו כן מתחייבת הנגרייה להשקיע את מירב המאמצים על מנת לרצות את הלקוח. החברה תשמח לסייע בעיצוב ובנייה תוך כדי דיון והתייעצות. הנגרייה תעמיד לרשות הצרכן צוות עובדים מקצועי לבנייה וייעוץ אמין.

ראשית מתחילה הנגרייה בתיאום ציפיות עם הלקוח, הצגת עבודות קודמות כגון: מטבחים מעוצבים, ארונות מסוגננים ורהיטים במבחר גימורים. מגוון רחב של צבעים עומדים לרשותו ובחירתו של הלקוח בנגרייה: מן הצבעים הכהים כגון כחול מטאלי ועד לצבעי הפסטל הבהירים. ניתן גם לשלב צבע בהיר עם צבע חזק ושולט לקבלת מראה מתוחכם ועכשווי. החומרים בהם משתמשת הנגרייה בתהליך הבנייה הינם: שיש, עץ\עץ מלא, אלומיניום וכד'...כל אלו משולבים בצבעים האהובים עליכם על מנת לקבל את המטבח החלומות.

נגרייה רצינית ומהימנה תוכל לעצב כל פינה בביתכם לשביעות רצונכם המלא. בין אם אתם מעוניינים במטבח חדש, החלפת ארונות או רהיט שיוסיף חיים לסלון.כך תוכלו לבחור מה הכי מתאים לכם ולביתכם מתוך מאגר עצום של עיצובים ורעיונות; קלאסיים ומודרניים כאחד.  

 


נבנה ע"י חברת תכלס
קידום אתרים בניית אתרים