נגר

נגרים ונגריות מקצועיות עוסקות כיום בעיצוב והחלפת מטבחים, ארונות וסוגים שונים של רהיטים. ניתן לפנות לנגר לקבלת ייעוץ והתרשמות ראשונית מעבודותיו. נגר מקצועי קשוב יבטיח לצרכן התחשבות בטעמו האישי ואת מירב המאמצים על מנת לרצותו. הנגרייה תסייע בתכנון ובנייה תוך כדי התייעצות והתחשבות בטעמו ומבוקשו של הלקוח. כמו כן, יספק הנגר את צוות עובדיו המנוסה שמתמחה באדריכלות ועיצוב פנים. 
ראשית מתחיל הנגר בשיחה מקדימה עם הלקוח, בדיקת הפוטנציאל הטמון באזור המדובר בבית והצגת עבודות קודמות כגון: מטבחים מעוצבים, ארונות מסוגננים ורהיטים לשימוש וליופי. הנגר עובד עם מגוון רחב של צבעים לטעמו של הלקוח. ניתן למצוא רהיטים או אביזרים למטבח בצבעים כהים (כחול מטאלי, חום) ועד לצבעי הפסטל הבהירים. לעיתים יאפשר הנגר שילוב של שני צבעים (כהה ובהיר) על מנת לתת למטבח אווירה מתוחכמת ואקסקלוסיבית. הנגר עושה שימוש בחומרים כמו: שיש, עץ\עץ מלא, נירוסטה וכו'...שילוב של חומר איכותי וצבעים עשירים יעזרו לנגר לבנות את מטבח חלומותיו של הצרכן.
נגרייה מהימנה תוכל לשפץ ולשפר כל אזור בבית לפי טעמו של הלקוח. נגר מנוסה יכול לבנות לרשותך את המטבח הכפרי המושלם או הרהיט השימושי שכל כך רצית. כל שנותר הוא להחליט מה הסגנון המתאים לך ולביתך מתוך תיק שופע עבודות ועיצובים.

 


נבנה ע"י חברת תכלס
קידום אתרים בניית אתרים